Angajam Ajutor serigraf

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs Romania recruteaza Ajutor serigraf pentru clientul sau din Cluj-Napoca.

Responsabilitati:
1. Realizeaza depozitarea pe raft pentru uscare a materialelor inscriptionate
2. Asigura debitarea materialelor pentru lucru sau a produselor finite
3. Asigura lipirea produselor sau aplica folia autoadeziva
4. Asigura controlul de calitate a produselor
5. Asigura sortarea si numararea produselor
6. Realizeaza finisare manuala
7. Asigura ambalarea produselor
8. Asigura curatenia in atelier

Program de lucru se desfasoara in doua schimburi

CERINTE

Persoana curata, dinamica, foarte bine organizata, cu putere de munca, atenta la detalii, dornica sa invete meserie pentru a deveni in timp calificat in serigrafie

Experienta in domeniul serigrafiei reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu, tichete de masa, transport decontat.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu