Angajam Agent vanzari si Manipulant marfa

Electric Investment PH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent vanzari:
Responsabil de realizarea planului de vanzari prin vanzarea directa de produse si servicii in zona alocata, de identificarea de noi clienti si cresterea cotei de piata a produselor sau serviciilor.
Manipulant marfa:
Responsabilitati: Incarca/descarca marfa in mijloacele de transport conform avizului, depoziteaza marfa conform indicatiilor primite, participa la inventare, raspunde de curatenia din depozit;

CERINTE

Atitudine pozitiva, seriozitate, responsabilitate, spirit de echipa, abilitati de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata, stabilitate, salariu motivant, tichete de masa.

Societatea comerciala Electric Investment PH S.R.L.se ocupa cu comercializarea de materiale electrice civile si industriale si antreprenoriat (ex. Showrumuri auto, hale industriale, centre comerciale, ansambluri rezidentiale si altele),detinand un depozit engros ce sta la dispozitia tuturor clientilor indiferent de volumul de lucru al acestora.