Angajăm secretară

CADISS TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Contabilitate primara
Contracte
Backoffice
Interviuri
Telemarketing

CERINTE

Cerinţe:

-Studii superioare economice finalizate cu licenţă
-Experienţă pe un post similar
-Cunoştinţe microsoft office, operare PC, contabilitate primara, facturare, gestiune etc
-Experienţă în relaţii cu publicul, HR
-Timbru vocal clar si placut
-Ordine, disciplină, meticulozitate, amabilitate

BENEFICII OFERITE

Aşteptam cadidaţii la sediul de pe Traian 58, Cluj-Napoca împreună cu CV între orele 8.30-17.00 preferabil cu un telefon înainte. Se ofera Contract de munca si salar atractiv.

CADISS TELECOM, partener Business Cosmote cu sediul in Cluj-Napoca, la nivel de pana in 10 angajati, ne situam intre primii 10 parteneri Cosmote pe segmentul B2B. Ne dorim o crestera lina dar sigura avand ca fundatie seriozitatea si spiritul de echipa. Muncim intr-un mediu elegant, placut si captivant. Suntem tineri dinamici, prezentabili, puternici, capabili si ne dorim o cariera de succes. Formam tineri fara experienta, insa cu o atitudine potrivita, in vanzatori maturi, gestionand un portofoliu de clienti business, avand confort financiar si posibilitati de promovare in domeniul Vanzarilor Directe, Telemarketing, Telesales, Call Center sau in domeniile adiacente. Daca vrei sa ni te alaturi, contacteaza-ne fara ezitare!