Agent Vanzari Cosmetice Profesionale

Job expirat

Companie
Confidential
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alte domenii
Distributie
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
Localitate
Cluj Napoca
Tara
ROMANIA
Valabilitate
13-01-2017 : 15-01-2017
0
Numar de aplicatii
4

Responsabilitati

Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei catre Coaforuri si Saloane de Infrumusetare din portofoliu si urmareste atragerea permanenta de noi clienti.
– Analizeaza cerintele potentialilor clienti
– Particularizeaza oferta de produse si servicii pentru fiecare potential client
– Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
– Intocmeste rapoarte de activitate

Cerinte

Obligatoriu:

– absolvent studii medii sau superioare
– minim 1 an experienta in cadrul unui departament de vanzari
– permis conducere B obligatoriu minim 3 ani experienta

Avantaj:
– experienta in vanzarea produselor cosmetice (profesionale)
– cunostinte in domeniul coaforului
– limba engleza si cunostinte MS Office

Beneficii Oferite

Salariu fix atractiv plus comision
– Bonusuri pentru praguri de performanta
– Masina de serviciu
- Telefon mobil, tableta
- seriozitate si corectitudine
- stabilitate

Descrierea firmei

Import si distributie produse cosmetice profesionale.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent vanzari