Agent Vanzari Cosmetice Profesionale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei catre Coaforuri si Saloane de Infrumusetare din portofoliu si urmareste atragerea permanenta de noi clienti.
– Analizeaza cerintele potentialilor clienti
– Particularizeaza oferta de produse si servicii pentru fiecare potential client
– Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
– Intocmeste rapoarte de activitate

CERINTE

Obligatoriu:

– absolvent studii medii sau superioare
– minim 1 an experienta in cadrul unui departament de vanzari
– permis conducere B obligatoriu minim 3 ani experienta

Avantaj:
– experienta in vanzarea produselor cosmetice (profesionale)
– cunostinte in domeniul coaforului
– limba engleza si cunostinte MS Office

BENEFICII OFERITE

Salariu fix atractiv plus comision
– Bonusuri pentru praguri de performanta
– Masina de serviciu
- Telefon mobil, tableta
- seriozitate si corectitudine
- stabilitate

DESCRIEREA FIRMEI

Import si distributie produse cosmetice profesionale.