Analist Preturi / Administrativ

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, firma AZARIA FOOD din Cluj-Napoca, companie specializata in comertul materiilor prime premium pentru industria dulciurilor, recrutam Personal Administrativ/Analist Preturi.

Scopul postului: Analizeaza si compara preturile produselor din tabelele primite, pentru a raporta diferentele observate.

Responsabilitati:
– verifica preturile produselor, compara si raporteaza diferentele observate in tabelele primite;

– analizeaza diferentele de preturi pentru a identifica necesitatea schimbarii strategiei preturilor din companie;

– ofera suport colegilor din echipa in realizarea activitatii(preluare comenzi, analiza nevoi client, discutii ocazionale cu furnizorii).

CERINTE

– Cautam o persoana atenta la detalii, capabila sa munceasca in echipa, pentru a se integra intr-un mediu de lucru profesionist;

– Persoana cu capacitate de analiza si sinteza a datelor numerice;
– Cunostintele de Excel reprezinta o cerinta obligatorie;
– Cunostintele de limba engleza la nivel avansat reprezinta o cerinta obligatorie;
– Cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salarizare fixa + bonus lunar, bonuri de masa.

Asteptam CV-urile persoanelor interesate de acest post! Doar cei considerati potriviti vor fi contactati pentru interviu. Va multumim pentru CV-ul trimis!

www.inspirehr.ro