Agenti de vanzari - munca de birou

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs angajeaza Agenti de vanzari pentru clientul din Cluj-Napoca, cel mai mare distribuitor de semifabricate din otel inoxidabil din Romania, acoperind prin depozitele proprii tot teritoriul tarii.

Responsabilitati:
- atragerea de noi clienti
- pastrarea legaturilor cu clientii actuali
- intocmirea si incasarea facturilor.

CERINTE

- Persoana tanara, cu un aspect fizic placut,dinamica,cu aptitudini foarte bune de comunicare, serioasa si cu o mare incredere in sine
-Studii superioare
-Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- masina de serviciu

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu