Ambasador de Cluj - Reprezentant Vanzari Regional Sales Division

S.C You Deal Internet Corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te consideri o persoana ambitioasa, dornica sa lucrezi intr-un mediu competitiv si profesionist, YouDeal.ro angajeaza acum, Ambasador de Cluj (reprezentanti vanzari) pentru divizia din Cluj-Napoca
Ti-am pregatit deja un loc, in cea mai faina echipa de vanzari a Clujului. Vei avea ocazia sa intri in legatura cu
cele mai tari branduri locale, sa ajuti clujenii sa economiseasca si sa se bucure mai mult de orasul lor.

--> Contacteaza si mentine relatia cu comerciantii locali pentru a extinde oferta de pe YouDeal.ro;
--> Prezinta YouDeal.ro ca si pe o alternativa de a acumula noi clienti; o noua modalitatea de a te face cunoscut in oras;
--> Realizeaza rapoarte periodice pentru management;

CERINTE

-- O facultate, doua, trei sau niciuna. Ca politicienii;
-- Experienta te ajuta, dar mai importanta e motivatia;
-- Experienta in online advertising (avantaj candidat);
-- Buna cunoastere a mediului de afaceri din Cluj-Napoca;
-- Bune abilitati de comunicare si negociere;
-- Trebuie sa fii pasionat de Cluj si de clujeni;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Bonusuri in functie de performante;
- Telefon;
- Tableta pentru prezentare;
- Pachet de training (basic marketing);
- Program de lucru flexibil;
- Mediu de lucru placut.

YouDeal este un concept de afacere numit "reduceri colective". Aceasta presupune cumpararea unui serviciu sau produs de catre multi consumatori cu scopul de a obtine o reducere semnificativa. Cu cat mai multi clienti cumpara o oferta cu atat mai mari vor fi reducerile viitoare!

In fiecare zi, YouDeal va aduce oferte fara concurenta cu reduceri intre 50% si 99% pentru produsele si serviciile din cele mai tari restaurante locale, cafenele, pub-uri, saloane de infrumusetare, centre spa, concerte, excursii de neuitat, in localuri inedite si multe multe altele.....

YouDeal este si un "city guide" pentru multi dintre clientii nostri. Noi iti aducem la cunostinta noi locuri in care poti sa-ti petreci timpul liber impreuna cu cei dragi.

" Noi tratam clientii asa cum dorim sa fim tratati! "