AGENT VANZARI DISTRIBUITOR PAPETARIE SI BIROTICA

SC NOVITAS COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Ofertare si preluare comenzi telefonic si prin vizita directa la client.
-Distribuirea marfii in termenii contractuali, in vederea realizari planului de vanzari;
-Incasarea facturilor cu plata cash cu chitanta, ridicarea documentelor de plata (CEC sau B.O)
-Responsabil de toata marfa luata in primire pentru a fi livrata.
-Monitorizarea permanenta a pietei in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti respectiv gama de produse

- zona CLUJ NAPOCA

CERINTE

- Minim studii medii
-Organizat, disciplinat, capabil sa respecte programul si rutele planificate
-Orientat spre rezultat, dornic sa-si maximizeze veniturile
-Operare PC program OFFICE
-Bune abilitati de comunicare;
-Mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii
-Responsabilitate,organizare si orientare spre atingerea rezultatelor;
-Permis de conducere – categoria B;( fara antecedente rutiere)

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata.
Posibilitatea de ascensiune profesionala.
Oportunitatea dezvoltarii profesionale si personala.