Agent Vanzari Cluj (ingrediente produse de cofetarie)

Creavita Food Company SRL

14-12-2018 | EXPIRA LA 16-12-2018

RESPONSABILITATI

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia) angajează

Reprezentant zonal Bucuresti - vînzări ingrediente de panificație și cofetărie

Graficul de lucru, luni –vineri, 8-17:00 sau 9:00-18:00;

Responsabilitatile de baza:
• Identifica Clientii noi și oportunitățile de creștere a business-ului;
• Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii din domeniul Horeca;
• Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
• Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de logistică și se asigură că produsele din comandă au ajuns la Client;
• Ramburseaza datoriile;
• Realizează planul de vânzări pe zona alocată.

CERINTE

• abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
• deținerea permisului de conducere (cat. B);
• experienta in vanzari b2b, constituie un avantaj;
• studii superioare, preferabil în domeniul industriei alimentare.

BENEFICII OFERITE

salariu fix 2000 lei net/ luna
bonus la indeplinirea targetului de vanzari, bonusul variaza in dependenta rezultatele aduse
contract de loatiune auto (pentu candidatii cu automobil propriu)- 800 lei net/ luna si combustibil

Trimite CV-ul la adresa de e-mail:
cristina.samburschi@creavita.md
Telefon de contact: (+373)69085368
(disponibil WhatsApp si Viber)
Vă asteptăm cu drag!

DESCRIEREA FIRMEI

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.