Agent vanzari

AGENTIA DE SERVICII PROFESSIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Agent vanzari pentru o companie care ofera solutii complete de vending coffee&snacks.

Principalele responsabilitati:
- Identificarea de potentiali clienti (persoane juridice) in zona arondata;
- Promovarea serviciilor si produselor companiei (aparate de cafea si snacks);
- Negocierea si incheierea de contracte pe termen lung;
- Mentinerea unor relatii profesionale cu clientii din portofoliu.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta minim 6 luni in vanzari;
- Permis categoria B;
- Dorinta de crestere si dezvoltare profesionala;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Atentie la detalii, orientare catre clienti;
- Abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix + bonus;
- Tichete de masa;
- Masina de serviciu, telefon, laptop;
- Posibilitate de crestere profesionala.

Trimite CV-ul tau la adresa: tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758103467.

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4