INSPECTOR SECURITATE

SC FORCE 1 DIVIZIA DE SECURITATE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii agentilor de securitate si sefilor de tura in obiectivul pe care il conduce;
- Controlul activitatii agentilor de paza si a sefilor de tura;
- Participarea la procesul de elaborare a procedurilor de securitate si a planului de paza;
- Propunerea solutiilor de imbunatatire a serviciilor de paza;
- Mentinerea constanta a relatiei cu beneficiarul in scopul asigurarii calitatii serviciului de paza.

CERINTE

- Studii medii/superioare si/sau profil militar – constituie avantaj experienta in domeniu;
- Experienta minim 1 an in posturi de conducere;
- Cunostinte despre activitatea de paza (dispozitiv, plan, consemn general si particular, regimul armelor si munitiilor, legislatia in vigoare, sisteme de securitate etc.);
- Bun organizator, capacitate de conducere si de luare a deciziilor, responsabilitate, implicare, fermitate;
- Operare PC - utilizator experimentat;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Serviciul militar satisfacut;
- Curs pregatire agent de securitate/avizare – constituie un avantaj.
- Legislatie in domeniul securitatii; Legea 333/2003, Legea 295/2004

Abilităţi profesionale:
- seriozitate si consecventa
- motivat de rezultatele obtinute
- tinuta ireprosabila si prestanta
- comunicativitate, spontaneitate, empatie
- rezistenta la stres, capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu
-telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de securitate cu acoperire nationala.