AGENT SECURITATE

SC ROSEGUR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura paza obiectivului;
- Supravegherea generala a obiectivului;
- Coordonarea accesului in obiectiv;
- Interventie in caz de incidente;
- Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
- Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, Legea 333/2003 cu completarile si modificarile ulterioare, fisa postului si toate regulamentele specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare.

CERINTE

- Detinerea atestatului de Agent Paza si Ordine(obligatoriu),
- Experienta anterioara in domeniu
- Vigilenta si capacitatea de a retine detalii semnificative;
- Seriozitate, constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
- Capacitate de a evita, aplana si rezolva conflictele aparute pe timpul executarii serviciului;
- Rezistenta la stres si efort fizic
- Fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv;

Rosegur, companie multinationala, unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate.