Agent Imobiliar

Exclusive Servicii imobiliare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Nimeni în lume nu vinde mai multe imobiliare decât RE/MAX!
Echipa RE/MAX este în continuă creştere - în România, în Europa şi în lume.

Alatură-te echipei RE/MAX, este momentul schimbării pentru tine!
Aplică acum pentru o cariera de succes în imobiliare!

Descrierea companiei

RE/MAX Exclusive este una dintre cele peste 6.500 de agentii imobiliare care opereaza in sistemul de franciza RE/MAX (reteaua imobiliara Nr. 1 in lume, prezenta in peste 100 de tari si avand peste 100.000 de agenti afiliati).

Misiunea RE/MAX Exclusive este sa schimbam in bine felul in care se vand proprietatiile imobiliare astazi in Cluj-Napoca!

Pentru aceasta folosim un sistem de consultanta imobiliara transparent, testat si verificat.
Cu ajutorul colaborarilor si a unor caracteristici de lucru unice tintim sa livram servicii excelente catre clientii nostri.

Agentii RE/MAX se dezvolta continuu pentru a livra cea mai buna experienta celor ce vor sa VANDA, sa CUMPERE sau sa INCHIRIEZE proprietati imobiliare.

CERINTE

Candidatul ideal

Dacă eşti o persoană cu spirit antreprenorial şi te afli într-una din următoarele situaţii:

- locul de muncă actual nu-ţi mai oferă motivaţie
- vrei să fii propriul tău şef
- îţi doreşti un program flexibil
- doreşti să intri într-un business cu potenţial nelimitat