Agent de vanzari produse electrice in Cluj Napoca

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea propriei activitati;
- Invatarea si cunoasterea catalogului de produse - in prima luna dupa angajare;
- Promovarea si comercializarea de echipamente si accesorii electrice: scule electrice, elemente de conexiune si de fixare, aparataj electric, sisteme, accesorii de iluminat, aparate de masura etc.;
- Dezvoltarea retelei de clienti;
- Realizarea lunara a targetelor;
- Urmarirea si realizarea comenzilor, livrarilor, platilor si incasarilor;
- Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
- Dezvoltarea continua a abilitatilor de vanzare si negociere, prin lecturarea de materiale/ carti despre vanzari;
- Raportarea zilnica a activitatii;
- Planificarea activitatii pe o saptamana in ziua de vineri a saptamanii anterioare;
- Participarea la sedinte lunare de informare si de training
- etc.

CERINTE

- carnet de conducere categoria B;
- 2-3 ani experienta in domeniul vanzarilor directe sau intr-un magazin/ raion de produse electrice;
- studii in domeniul electric si experienta in instalatii electrice/ mentenanta electrica;
- pasiune pentru domeniul vanzarilor si motivatie pentru o cariera in vanzari;
- foarte bune abilitati de prezentare, comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din vanzari;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.