Agent de Vanzari Cluj Napoca

Creavita Food Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Realizează planul de vânzări pe zona alocată.
Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii din domeniul Horeca;
Pregateste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de logistică și se asigură că produsele din comandă au ajuns la Client;
Ramburseaza datoriile.

CERINTE

deținerea permisului de conducere (cat. B);
abilități de comunicare și relaționare cu Clienții interni și externi;
studii superioare, preferabil în domeniul industriei alimentare.

BENEFICII OFERITE

contract de locatiune automobil 800 lei si combustibil;
salariu fix si 50% bonus la indeplinirea targetului de vinzari;
graficul de lucru, luni –vineri, 9:00-18:00;
oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.