Agent de vanzari amenajari/ decoratiuni

SC Rollstar Prodexim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea activitatii de vanzari pe produsele de tehnica parasolara in CLUJ si in judetele invecinate
- realizarea unei retele comerciale
- urmarirea infaptuirii proiectelor de constructii, ofertare regulata
- intocmirea contractelor, masuratori
- raportarea zilnica catre seful ierarhic
- explorarea oportunitatilor de afaceri locale
- studii de piata-marketing

CERINTE

- experienta in vanzari 2 ani, recomandari
- persoana tenace si prezentabila
- cunostinte bune PC, carnet sofer B
- cunoasterea unei limbi straine poate fi un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu + comision din contracte - posibilitati MARI de castig, telefon
- bonuri de masa, decontarea transport
- se lucreaza pe baza de target de vanzari
- masina dupa perioada de proba

Producator de solutii de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare/ marchize, rulouri din aluminiu), usi de garaj, grilaje mobile, ferestre PVC.
Firma este una dintre cele mai importante in domeniu si activeaza pe piata din 1993. Sediul principal este la Cluj si exista si un punct de lucru in Iasi.
Te asteptam sa ni te alaturi!