Agent de Logistica

Creavita Food Company SRL

22-02-2019 | EXPIRA LA 07-03-2019

RESPONSABILITATI

- Efectueaza planificarea de marfa si respecta dead-lineurile impuse;
- Negociaza cu furnizorii, si cu companiile de transport;
- Colaboreaza cu comisionarii vamali pentru a perfecta actele de import si export;
- Pregateste toate actele necesare, ex: avize s.a.

CERINTE

- Candidatul sa cunoasca engleza la nivel avansat;
- Rezistenta la stres cauzate de insuficienta de timp, situatii neprevazute, situatii de conflict;
- Persoana activa.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu 2500-3600 lei net in dependenta de experienta;
- Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
- Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
- Posibilitatea de acreste in cariera;
- Grafic de munca de luni pina vineri de la 8:30-17:30.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.