Administrator CRM

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- crearea si executarea testarilor in scopul de a verifica functionalitatea corecta a CRM-ului intern;
- descrierea detaliata a problemelor intampinate;
- Participarea la analiza rezultatelor proiectelor, incluzand specificatiile cerintelor, design-ul functional si tehnic;
- Monitorizarea testarilor planificate, executia, implementarea si trimiterea la departamentul de dezvoltare.
- Administrarea sistemului intern: produse, promotii, setari utilizatori, metode de plata si livrare, schimbul de e-mail-uri;
- Administrarea fluxurilor/proceselor dinamice din sistem;
- Monitorizarea zilnica a functionarii sistemului;
- Relationarea cu colegii din celelalte departamente (marketing, contabili, designeri, programatori;
- Colaborarea zilnica cu departamentul customer care;
- Editare video pentru materiale informative de uz intern;
- Coaching one-to-one cu colegii noi, dar nu numai.

CERINTE

- Atitudine deschisa, pozitiva si flexibila;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationale, team player
- Atentie la detalii, gandire analitica, logica, tehnica, gasirea celor mai bune solutii
- Cunostinte de limba engleza si foarte bune abilitati de operare PC
- Experienta si cunostinte bune despre administrarea unui CRM.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg