Acord School si Acord Travel Cluj angajează Profesor de Engleza şi Manager de Program

STM Acord

Job expirat

RESPONSABILITATI

Îți dorești să predai limba engleză sau să devii un Manager de Program de excepție?
Ne desfăşurăm activitatea într-un mediu de dezvoltare continuă atât pe plan profesional cât şi personal, iar alături de o echipă frumoasă, tânară si creativă poţi şi tu, cuceri cele mai înalte culmi. Te aşteptăm la Acord School & Acord Travel Cluj!

CERINTE

Cunoașterea limbii engleze, nivel nativ/avansat;
Studii superioare terminate sau în curs de încheiere;
Cunoaşterea utilizării calculatorului la nivel avansat;
Experienţa de lucru în domeniul managementului şi vânzărilor constituie un avantaj;
Bune abilitați de comunicare și negociere;
Persoană dinamică, cu inițiativă, sociabilă şi cu un simţ al umorului bine conturat;
Avantaj – participarea la programul de schimb cultural Summer Work and Travel;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Bonusuri foarte motivante;
Telefon;
Laptop de serviciu;
Birou (cu tot cu scaun) :) ;
Colegi tineri şi frumoşi, orientaţi către performanță;
Şef bun şi înţelegător :) ;
Cărţi de vizită cu poza ta!

ACORD TRAVEL – este Compania Lider în Programe Work and Travel cu o experiența de 16 ani care are misiunea de a schimba viaţa tinerilor spre bine prin convingerea lor să înveţe Limba Engleză şi să participe în programe de Schimb Cultural, Călătorii şi Muncă.