Absolvent/ student– Inginerie Mecanica - Cluj-Napoca

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Interpretarea corecta a desenelor tehnice
• Introducerea desenelor in format digital si incarcarea lor in masina de debitat
• Operarea unei masini de debitare cu plasma si oxigaz, cu comanda numerica
• Verificarea pieselor in raport cu cerintele si specificatiile de executie
• Asigurarea calitatii pieselor produse

CERINTE

Candidatul ideal:
• Absolvent/student Facultatea de Mecanica
• Cunostinte de desen tehnic 2D
• Cunostinte generale prelucrari mecanice
• Cunostiinte operare calculator Microsoft Office + Autocad
• Persoana ambitioasa, consecventa, meticuloasa
• Experienta constituie un avantaj

Aplica! Trimite CV-ul tau la adresa tmarica@professional.com.ro sau suna la 0758103467

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4