Developer ABAP OO- engleza sau germana - Cluj (m/f)

Voquz

Job expirat

RESPONSABILITATI

• analiza,designul si implementarea cerintelor clientului pe diverse proiecte, folosind tehnologiile ABAP OO si ABAP/4
• dezvoltarea, mentenanta si customizarea solutiilor SAP existente
• migrare-integrare de date si procese pe platforma SAP (accent pe ABAP OO si interfete SAP)
• testarea si asigurarea calitatii solutiilor implementate
• documentarea proceselor si oferirea de suport clientului

CERINTE

• detine studii finalizate in domeniul informatic sau calificari practice similare
• cunstinte si experienta in programare orientata pe obiect, ABAP-OO, Unit Testing
• un nivel bun de comunicare in limba engleza, cunoasterea limbii germane reprezinta avantaj
• flexibilitate si capacitate de asimilare rapida a informatiei

BENEFICII OFERITE

• un loc de munca dotat modern si program flexibil
• remuneratie financiara competitiva si bonuri de masa
• un colectiv international competent si pregatit sa va sustina in dezvoltarea profesionala
• traininguri calibrate pe nevoi individuale atat tehnice cat si de limbi straine
• eventuri si team-buildinguri

Ne puteti trimite aplicatia dumneavoastra si direct pe E-Mail la adresa: soma@voquz.com

VOQUZ dezvolta, gestioneaza si realizeaza proiecte IT complexe, ofera consultanta calificata in domeniul IT, genereaza servicii adaptate pe specificul cerintelor de business ale colaboratorilor sai. Clientii nostri, sunt firme renumite care pun accent pe inovatie, creativitate si responsabilitate. Daca va potriviti descrierii, indrazniti si alaturati-va echipei noastre chiar azi si va oferim posibilitatea sa crestem in armonie impreuna! Compania noastra are sediul central in Germania si activeaza de asemenea in Austria, Elvetia si USA pentru extinderea filialei din Cluj-Romania suntem in cautare de colegi noi.