Muncitoare Necalificate

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma se afla la 8 km de Sibiu, in Cisndie si produce diferite profile din Mdf, lemn si PVC.
Momentan producem plinte din MDF si PVC precum si accesorii pentru acestea (coltar interior, coltar exerior, elemente de legatura, terminatii stanga/ dreapta).

- perioada de proba de 3 luni, urmand ca ulterior, in functie de cat de multumiti suntem de persoana respectiva sa ii prelungim contractul de munca pe o perioada nedeteminata.

- Se va lucra in 2-3 schimburi
- Ore suplimentare platite
- Concediu platit 21 zile/an
- Perioada de 1-2 saptamani de Training pe post

- la capatul liniei de extrudare pe fiecare profil se lipeste manual o eticheta, apoi ele sunt ambalate in cutii;

CERINTE

Sex: feminin

Județe: Sibiu

Numai persoane cu domiciliul in Cisnadie
Disponibilitatea pentru perioada de start cat mai urgenta.
Nu este necesara experienta anterioara pe acest post, doar seriozitate, indemanare si profesionalism.

BENEFICII OFERITE

Salar 800 RON

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate