Shop assistant Cipru, Aya Napa - Fara comision sau taxe

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra ca shop assistant in Cipru, fara a plati nici un fel de comision sau taxa.

Oferta:
- salarii nete 800 euro/luna
- cazarea gratuita,
- decontarea biletului de avion dupa sosire,
- se lucreaza 6 zile/saptamana, 9 ore/zi,
- contracte Aprilie – Octombrie.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile sunt pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

CERINTE

- experienta pe o pozite similara,
- limba engleza la nivel mediu – obligatoriu.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.