Selectam - Instalatori izolatii fatade

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din Cipru selecteaza 2 Instalatori izolatii fatade, pentru contract de munca cu durata de 24 de luni cu posibilitate de prelungire

Responsabilitati:
- Sa citeasca si intrepreteze schitele si specificatiile pentru a determina necesitatile de izolatie
- Sa selecteze cantitatea si tipul de instalatie care va fi instalata, precum si metoda de a securiza izolatia in functie de tipul si forma suprafetei.
- Sa masoare si taie materialele izolatoare pentru a corespunde formei si dimensiunii necesare.
- Potriveste izolarea in jurul barierelor sau muleaza materialele izolante si materialele protectoare
- Finiseaza suprafetele izolante
- Orice alte sarcini conexe, precum solicitate de superiori

Program de lucru:
- 8 ore lucratoare/ zi
- 5 zile lucratoare/ saptamana
- 2 zile de odihna/ saptamana

CERINTE

Profilul ideal:
- min. 3 ani experienta in domeniu
- nivel minim engleza: incepator

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- salariu de 800-1.600 EUR/ luna net, in functie de profil
- contract individual de munca
- durata contractului este de 2 ani, cu posbilitate de prelungire
- cazare pre-identificata, la un pret foarte modest: doar 80-90 EUR/ luna (suma include utilitatile), in camere de 1-2 persoane
- transportul spre si dinspre locul de munca este asigurat si gratuit
- preluare gratuita de la aeroport
- tarif inscriere ZERO
- tarif mediere ZERO
- Posibilitatea de a face ore suplimentare
- Angajatii care care manifesta abilitati exceptionale, sau care primesc un feedback foarte bun de la manageri, ar putea primi o marire salariala

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .