Selectam Cleaner pentru hoteluri/restaurante din Cipru

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza personal pentru a lucra in cadrul lanturilor hoteliere/resturante, din statiuni turistice de lux/insulele turistice, din Cipru.
Salariu de 600 Euro/luna. Plecare urgenta!

Responsabilitati:
- persoana selectata trebuie sa ajute la spalarea si taierea legumelor;
- intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata;
- spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase), precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si energica.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 6-12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 600 EURO/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.