Selectam CAMERISTE, BUCATARI, CHELNERI, RECEPTIONERI si BARMANI

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza CAMERISTE, BUCATARI, CHELNERI, RECEPTIONERI si BARMANI pentru a lucra in cadrul unui hotel din Cipru. Salarii de 600 EUR/luna net. Plecare rapida!

CAMERISTA
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie
- sa curete si sa dezinfecteze baile
- sa schimbe asternuturile in camere
- precum si alte activitati cerute de catre angajator

BUCATAR
Persoana selectata trebuie sa gateasca, dar si sa stie sa decoreze mancarea, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

CHELNER
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie/ bar
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

RECEPTIONER
- sa repartizeze camerele in functie de cerintele si solicitarile clientilor
- sa ii intampine pe oaspeti
- sa dea sfaturi si sa informeze oaspetii
- sa se ocupe de plangerile si solicitarile oaspetilor
- sa indeplineasca anumite servicii speciale, cum sunt apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje etc.
- sa tina inregistrarile si sa faca munca specifica de birou
- sa organizeze folosirea eficienta a spatiilor din hotel
- sa contacteze bancile, birourile de schimb valutar

BARMAN
- prepararea bauturilor
- pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca
- administrarea corecta a stocului de bauturi

Salariul minim:
600 Euro/luna
Salariul maxim:

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.

Nu este necesara experienta, insa candidatii cu experienta ar putea prezenta un avantaj in procesul de selectie.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.