SCULPTORI-CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru - fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare – SCULPTORI .Se cer experienta 3 ani in domeniu,limba engleza avansat,permis de conducere,varste 25-50 ani.Se ofera contract 1 an,salariu net lunar 1482 Euro,asigurari si concediu platite. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza, diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari,lucrari din portofoliu si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE