Recrutari in inustria hoteliera fara comisioane in tara.

S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

POZIŢII DESCHISE
Spălători de vase, ajutori de bucătari, bucătari, Pizza baker, barista, barmani, ajutori de barmani, ospătari, ajutori de ospătari, supraveghetori de sala, coordonatori de echipa, debarasatori, întretinatori pisicine, întretinatori spaţii verzi, întretinatori hoteluri, electricieni, mecanici, DJ, hostess, dansatori, lucrătoare spălătorii (în lucrul cu maşinile de spălat), animatori copii, diving staff, curăţătoare, cameriste, manageri, asistenţi manageri şi multe alte diferite posturi.
În total sunt peste 250 de oferte disponibile în cadrul agenţiei noastre.

DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCĂ & CAZARE
- bonusuri în funcţie de performanţe, de interesul acordat sau de loialitate (bani, bilete de avion etc)
- posibilităţi reale de promovare (şef de echipa, area manager)
- posibilitatea de câştiguri suplimentare dacă cereţi să munciţi ore suplimentare (100 - 200 EUR extra/lunar)
* Program de muncă este de 9 ore/zi (se face în ture/schimburi), 6 zile/săptămâna, 1 zi liberă/săptămâna. Orele suplimentare sunt plătite suplimentare iar dacă volumul de muncă este mare, la cerere va puteţi munci 1-2 zile libere - ele fiind plătite dublu.
* Cazarea este oferită în mod gratuit de către Angajator şi se face în camere special amenajate, 2 persoane/camera. Condiţiile sunt decente şi dispuneţi de următoarele dotări: aragaz, frigider, spaţii de depozitare a hainelor/alimentelor, staţie sanitară comună.

PACHET/BENEFICII & SALARIU
1. Cazare (utilităţile gaz,curent sau apă sunt suportate de către Angajator).
2. Mâncare (minim 2 mese/zi - în timpul orelor de muncă).
3. Asigurările sunt suportate de către Angajator.
4. Bonusuri constante în funcţie de performanţă dumneavoastră şi gradul de implicare.
5. Posibilităţi reale şi rapide de promovare.
6. Salariul minim garantat în prima luna este de 750 EUR net după taxe şi impozite urmând să crească în echivalent cu seriozitatea, gradul de interes şi performanţele dumneavoastră.
- veniturile medii lunare (salariu, ore suplimentare etc) sunt de aprox. 900-1300 EUR;

VREAU ACEASTĂ OFERTA DE MUNCĂ
PAS1: Trimiteţi-ne CV-UL dumneavoastră împreună cu o poză tip "corp întreg" sau dacă nu aveţi, accesaţi şi completaţi unul iar în termen de 24h lucrătoare o să va contacteze telefonic un reprezentant al agenţiei în vederea ofertării.
PAS2: Pentru procesarea dosarului este necesar să ne furnizaţi următoarele documente:
1) Adeverinţă medicală
2) Cazierul judiciar
3) Copie după cartea de identitate

Program de lucru: Luni - Duminică între orele 09:00 şi 20:00

CERINTE

Candidatul ideal

-persoana sociabila/dinamica
-abilitati bune de comunicare
-usor adaptabila
-perseverenta

BENEFICII OFERITE

- bonus de loialitate
- bonus de finalizare a contractului de munca
- bonus in functie de performanta muncitorului

S.C Vale Prov Staff S.R.L este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!