RECRUTARE PERSONAL SC Vale Prov Staff SRL (cu sau fara experienta)

S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenție licențiată și acreditata de către Inspectoratul Teritorial al Muncii, Buzău.

✔ Plecări rapide, sigure și eficiente numai pe bază contractului legal de muncă oferit de către angajatorul străin.
✔ Hoteluri, restaurante, baruri, puburi, fast food-uri și alte unități specifice domeniului Hotelier / Ospitalier.
✔ Salarii începând de la 750 EUR ce pot ajunge până la 1.800 EUR cu posibilitatea de a câștiga bacșiș în funcție de unitatea respectivă. În cazul unui Ospătar cu experiență, venitul lunar poate ajunge până la 1.500 EUR beneficiind de cazare și mâncare gratuită.
✔ Peste 400 de oferte active iar lista este într-o continuă creștere.
✔ Comisionul se percepe din primul salariu dacă candidatul alege această variantă. O singură plată, numai din primul salariu!
✔ Portofoliu cu peste 230 de candidați mulțumiți.
✔ Avem oferte și pentru non-vorbitorii de limbă engleză.
✔ Asigurări, cazare, mâncare, contract, transport asigurat.

CERINTE

Limba Engleză sau Greacă: începător (sau cel puţin înţelegerea cuvintelor de baza);
Vârstă: minim 18 şi maxim 45;
Experienţă: minim 30 de zile;

In functie de experienta dvs., salarizarea variaza si poate ajunge pana la 1800 EUR.

BENEFICII OFERITE

✔ orele suplimentare sunt plătite;
✔ ziua liberă este plătită dublu dacă doriţi să o munciţi;

S.C Vale Prov Staff S.R.L este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!