Recrutări personal calificat&necalificat fără comisioane în ţară (ITM)

S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RECRUTARE ŞI PLASARE DE PERSONAL CALIFICAT ŞI NECALIFICAT ÎN CIPRU
FĂRĂ COMISION ÎN ŢARĂ!
PLECĂRILE SE FAC ÎN LUNA APRILIE!

AUTENTICITATEA AGENŢIEI
Agenţie: Vale’s Staff HR Services
Firma: S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.
CUI: 36812750 | Nr.: j10/1148
Nr. de licenţă şi înregistrare la Inspectoratul Teritorial al Muncii, Buzău: 43/6.1
www.ValeStaff.eu | E-mail: contact@valestaff.eu | Tel.: (004) 0766 695 685
Program de lucru: Luni – Duminică între orele 09:00 şi 20:00
Sediu: România, Buzău, Str. Transilvaniei,nr. 85 (vizavi de Banca Transilvania)

Agenţia Vale's Staff HR Services licenţiată de către Ministerul Muncii din România, recrutează personal calificat şi necalificat în INDUSTRIA HOTELIERĂ DIN CIPRU.

POZIŢII DESCHISE
Spălători de vase, ajutori de bucătari, bucătari, Pizza baker, barista, barmani, ajutori de barmani, ospătari, ajutori de ospătari, supraveghetori de sala, coordonatori de echipa, debarasatori, întretinatori pisicine, întretinatori spaţii verzi, întretinatori hoteluri, electricieni, mecanici, DJ, hostess, dansatori, lucrătoare spălătorii (în lucrul cu maşinile de spălat), animatori copii, diving staff, curăţătoare, cameriste, manageri, asistenţi manageri şi multe alte diferite posturi.
În total sunt peste 250 de oferte disponibile în cadrul agenţiei noastre.

BENEFICII
- Salariile sunt cuprinse între 700 EUR şi 1.500 EUR NET /lunar PLUS posibiliatea de bacşiş dacă poziţia permite, cu, câştiguri cuprinse între 100 EUR şi 800 EUR.
În cazul unui ospătar cu experienţă şi un nivel mediu de limba Engleză, venitul lunar poate ajunge până la 1500 EUR NET (inclus cazare, mâncare şi asigurări medicale)
- Cazare gratuită
- Mâncare gratuită
- Asigurări medicale acoperite de către angajator

ALTE PRECIZĂRI
✗ 0 taxe înfiinţare dosar mediere
✗ 0 taxe analize ale dosarului/profilului
✗ Contract de muncă (candidat-angajator)
✗ Contract de colaborare (candidat - s.c. vale prov staff s.r.l.)
✗ Plecări sigure înregistrate la ITM, Buzău
✗ Cel mai flexibil sistem de recrutare şi plasare a forţei de muncă
✗ Fără comision în ţară: se percepe o singură dată, numai din primul salariu

CUM SE APLICĂ?
Se trimite CV-ul dumneavoastră în limba engleză la adresa de e-mail contact@valestaff.eu. Răspunsuri rapide în sistemul "primul venit, primul servit"! Dacă aveţi nelămuriri sau probleme va rugăm să apelaţi telefonic echipa Vale's Staff HR Services, la numărul 0766 695 685 de LUNI - DUMINICĂ între orele 09:00 - 20:00.

Cu drag,
Echipa Vale's Staff HR Services
Un sprijin eficient, de succes dar şi un partener de încredere!

CERINTE

CONDIŢIE GENERALĂ ÎNAINTE DE A APLICĂ?
Limba Engleză: Nivel minim (minim înţelegerea cuvintelor uzuale)

BENEFICII OFERITE

In functie de interesul acordat
a) bilete de avion
b) bonusuri echivalente a 400 EUR

S.C Vale Prov Staff S.R.L este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!