Personal Vase Croaziera

SC JOB 4 LIFE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE organizeaza impreuna cu partenerii sai INTERVIURI DIRECTE pentru cei interesati sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.

LOCATIE: CONSTANTA - 05 MAI 2017.

Partenerii nostri angajeaza vorbitori de limba engleza sau germana pentru urmatoarele pozitii:

1. GALLEY: Commis de Cuisine • Junior Cook • Demi Chef de Partie • Chef de Partie • Sous Chef
2. RESTAURANT & BAR: Chef de rang • BarWaiter
3. HOUSEKEEPING: Laundry • Cabin Steward • 1st Cabin Steward • Housekeeper

Oferta salariala: incepe de la 1500 euro net/luna - in functie de fiecare pozitie in parte;

CERINTE

-Experienta min. 1-2 ani;
-Limba engleza sau germana la un nivel conversational;
-Cazier judiciar curat;
-Clinic sanatos;

BENEFICII OFERITE

-Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru;
-Cazare asigurata gratuit;
-Transport asigurat gratuit;
-Masa - asigurata gratuit;
-Asigurare medicala - asigurata gratuit;
-Concediu;

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0734 029 459 sau pe adresa de email: job4life.timisoara@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.