Ospatari/Ospatarite in Cipru. Plecari foarte rapide!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante, cafenele si baruri din Cipru selecteaza Ospatari/Ospatarite! Salarii cuprinse intre 500-600 Euro net/luna + tips-uri.

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

Avantaje:
- salarii cuprinse intre 500-600 EURO net/luna + tips-uri
- cazarea si masa gratuite
- asigurari sociale platite de angajator
- asigurari medicale platite de angajator

CERINTE

Se cer:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun
- cunostinte obligatorii de limba rusa la nivel bun. Candidatii care cunosc aceasta limba vor fi selectati imediat
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:

a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office