muncitori necalificati Cipru

OFFICE INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza la curatirea si intretinerea spatiilor verzi de langa trotuare si strazi. Perioada nedeterminata.Se lucreaza 8ore/zi, 6zile/saptamana.Salariul asigurat 30euro/zi.telefon 0786.250.542

CERINTE

Se accepta persoane cu varsta cuprinsa intre 18-60 ani. Cunostinte de limba-nu sunt necesare.

BENEFICII OFERITE

cazarea si masa asigurate gratuit de catre angajator.Transportul avion Romania-Cipru asigurat de catre angajator.

Identificarea unui loc de munca reprezinta punctul de plecare al fiecarui candidat in dezvoltarea sa profesionala, avand posibilitatea exercitarii meseriei in cadrul unor companii de renume pe plan local sau international. Chiar daca activezi sau cauti un loc de munca in strainatate in domenii precum: agricultura, constructii, macelarie, fabrici, logistica, hotelier, medicina si confectii metalice trimite CV –ul tau si consultantii nostri te vor indruma catre angajatorul potrivit.