MUNCITORI IN BRUTARIE SI PATISERIE. PLECARE URGENTA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecare rapida! Muncitori in patiserie si brutarie. Salariul este intre 550-750 Euro net/luna!

Responsabilitati:
- prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie;
- accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj;
- prepararea aluaturilor, mixturi, cozonaci si creme, inghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patisserie, pizzerie;
- proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate;
- verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator;
- depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice.

Program de lucru:
8 ore lucratoare/zi
5-6 zile lucratoare/zi
1-2 zi de repaus/saptamana

Alte detalii:
- plecarea este rapida;
- salariul este de 550-750 Euro Net/luna;
- nu se cere experienta, se asigura o perioada de pregatire;
- cazarea si masa sunt asigurate gratuit;

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistenti la stres si responsabili;
- cunostinte de limba engleza la un nivel minim conversational.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

BENEFICII OFERITE

Prima rata este de 360 RON (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

A doua rata: In functie de momentul pe care candidatul/candidata il alege pentru plata acestui tarif, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 120 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 170 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.