Manager alimente si bauturi hotel Cipru. Fara comisioane!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel din Cipru selecteaza Manager alimente si bauturi. Salarii incepand de la 1.000 EUR/luna. Fara comisioane!

Responsabilitati:
- gestioneaza restaurantul, barul si camara de provizii, aplica standardele companiei, mentine pretul alimentelor, imbunatateste si mentine nivelul vanzarilor, gestioneaza plangerile
- manageriaza toate aspectele operatiunilor legate de alimente si bauturi din cadrul hotelului, inclusive in cadrul evenimentelor, inventarelor si controalelor
- coordoneaza diversi alti membri ai staff-ului

Program de lucru:
8 – 10 ore lucratoare/zi, 1 zi libera/saptamana.

Se ofera:
- salariu incepand de la 1.000 EUR/luna net
- cazare GRATUITA
- 3 mase GRATUITE/zi
- contract de munca pe o perioada de 5-6 luni
- asigurari sociale platite de catre angajator
- plecare urgenta

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista.
- Experienta de minim 1 an de zile in domeniu.

Calificarea, detinerea unei diplome sau specializari relevante ar putea reprezenta un avantaj pentru a fi selectat/a.

BENEFICII OFERITE

Costuri pentru candidati:

Tariful de procesare dosar inscriere: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere.

Tarif de mediere: NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE.

150 EUR garantie la locul de cazare, va fi returnata la incheierea perioadei de munca in septembrie-octombrie, odata cu parasirea locului de cazare.