Kitchen Cleaners (Personal curatenie bucatarie) - Cipru

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recruteaza PERSONAL CURATENIE pentru bucatarie (Kitchen cleaners) pentru a lucra in cadrul unor restaurante, baruri si cafenele din Cipru.

Salariile sunt cuprinse intre 550-600 Euro net/luna + cazarea si masa gratuite. Plecarile sunt rapide, cu incepere din Martie/Aprilie.

Responsabilitati:
- intretine bucataria restaurantului, echipamentele si ustensile in stare curata si ordonata
- spala vasele (manual sau cu masini de spalat vase)
- precum si alte activitati cerute de catre angajator

Avantaje:
- salarii cuprinse intre 550-600 Euro net/luna
- cazarea si masa gratuite
- asigurari sociale platite de angajator
- asigurari medicale platite de angajator

CERINTE

Se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun. Persoane muncitoare, responsabile si de incredere.

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office