Hotel din Cipru selecteaza Cleaner

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU

Hoteluri/Restaurante din Cipru selecteaza personal pentru a lucra pe posturile de CLEANER.

Responsabilitati:
Conform fisei de post.
Program de lucru:
8-10 ore/zi; 5-6 zile/saptamana

Beneficii:
- contract legal de munca pe perioada de 6 - 12 luni;
- salariul: 600 EURO/luna;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida.

CERINTE

- se cere limba engleza la nivel intermediar;
- experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

COSTURILE PROGRAMULUI:

A)Tarif de procesare a dosarului: 360 RON.

B)Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, prin 2 optiuni:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara

sau

- 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.

C) Bilet avion.

D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.