HOTEL DE 4* DIN CIPRU SELECTEAZA OSPATARITE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de 4* din Coral Bay, CIPRU, selecteaza urgent Ospatarite! Salarii de 600 Euro Net/luna + tips-uri + cazare si masa. Plecarea este rapida!

Responsabilitati:
- aranjarea meselor
- primirea clientilor
- prezentarea meniului
- luarea comenzilor
- transmiterea comenzilor la bucatarie
- servirea clientilor
- debarasarea mesei
- mentinerea curateniei in restaurant

Program de lucru: minim 8 ore/zi; minim 5 zile/saptamana

SE OFERA:
- salarii de 600 EURO Net/luna + tips-uri
- cazare gratuita
- masa gratuita
- plecare urgenta

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel bun
- experienta in domeniu constituie avantaj la selectie
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office