Doresti sa castigi 900-1000 Euro net/luna? Selectam BUCATARI cu experienta pentru restaurante/cafenele/baruri din CIPRU

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Banca de Joburi desfasoara cu succes programe de munca in domeniul HOTELIER-RESTAURANTE in CIPRU.

Selectam urgent BUCATARI cu experienta de peste 5 ani pentru restaurante, cafenele si baruri. Salariile sunt cuprinse intre 900-1000 Euro net/luna + cazare si masa gratuite. Plecarile sunt foarte rapide, cu incepere din Martie/Aprilie.

Responsabilitati:
- pregatirea ingredientelor pentru meniul zilnic
- pregatirea preparatelor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare
- montarea preparatele pentru servire
- pastrarea curateniei la locul de munca

Se ofera:
- salarii cuprinse intre 900-1000 Euro net/luna, cu posibilitate de marire in functie de calificare
- cazare gratuita
- masa gratuita
- asigurari sociale platite de angajator
- asigurari medicale platite de angajator

CERINTE

Cerinte:
- experienta de peste 5 ani de zile in domeniu
- cunostinte de limba engleza la nivel bun
- cunostinte de limba rusa la nivel bun. Candidatii care cunosc aceasta limba vor fi selectati imediat
- persoane muncitoare, responsabile si de incredere

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .