Contracte de munca in Grecia / Cipru 2012

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburile sunt adresate tuturor categoriilor de candidati, atat celor cu experienta precum si celor fara experienta, care isi doresc dezvoltarea unei cariere in industria hoteliera.

Oportunitatile de angajare sunt in orice departament, restaurant, bucatarie, receptie, camere, bar, etc.

CERINTE

Cerinte: limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salarizare 450-700 euro/luna
Cazarea si masa asigurate GRATUIT
Contract cu o durata de 6-12 luni de zile posibilitate de prelungire.
Loc de munca asigurat inainte de a ajunge in Grecia / Cipru
Un punct forte in CV, un inceput in viitoarea cariera
Imbunatatirea limbii engleze, a aptitudinilor si a relatiilor cu clientii
Distractie si prieteni noi din toata Europa.

Com Invest este o companie care activeaza in domeniul resurselor umane, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Com Invest sustine si incurajeaza posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

In cei 10 ani de activitate, Com Invest a contribuit cu succes la experientele de munca a peste 2000 de clienti, in peste 100 de proiecte pe 4 continente.