Bucatari in Cipru URGENT

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu se percep TAXE sau COMISIOANE!
Se cauta urgent 3 bucatari pentru a lucra intr-un hotel din Cipru!
Plecare la sfarsitul lunii martie 2015, data de start - inceputul lunii aprilie 2015.
Beneficii:
- Transportul este suportat de catre candidat
- cazarea este asigurata de catre angajator gratuit;
- se ofera 3 mese/zi gratuit;
- contractele de munca se semneaza pe o perioada de 7 luni
(aprilie - octombrie);
- salariul oferit este de 600 euro / luna.negocibil, in functie de experienta
Locatia: Cipru/Pernera

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza la nivel avansat;
- candidatii trebuie sa aiba cel putin 3 ani experienta intr-un post similar si diploma de calificare;
Primul pas in selectia candidatilor este un mini-interviu cu consilierul firmei noastre, pentru a verifica eligibilitatea candidatilor.
Acte necesare pentru dosar:
- cazier judiciar valabil;
- copie CI;
- pasaport.

Se cere din partea candidatilor seriozitate, rapiditate si indemanare!

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane