ANIMATORI pentru un hotel de 4-5* din Cipru

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de desfasurare al jobului este in lanturile hoteliere de lux ale statiunilor turistice din Cipru.

Principala responsabilitate este desfasurarea activitatilor artistice, precum: jocuri de volei, polo, fotbal, aerobic, dans, atat pentru copii cat si pentru adulti.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la un nivel cel putin conversational
- cunostinte de limba rusa / suedeza / olandeza / germana / italiana / franceza
- se doreste experienta in activitati sportive / cu copii

BENEFICII OFERITE

- se lucreaza 9 ore/zi, 6 zile/saptamana
- durata contractului este de 6 luni
- salariul este de 500-600 euro/luna.

COSTUL PROGRAMULUI:
- 300 ron - taxa de inscriere si procesare dosar
- 360 euro - taxa de mediere
- biletul de avion.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.