Angajam personal pentru servicii de calcat si spalat.

S.C. VALE PROV STAFF S.R.L.

30-05-2017 | EXPIRA LA 01-06-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA: Personal servicii de călcat şi spălat ���� ���� ����Alaturati-va acum celorlalti candidati!

Locuri disponibile: 4
Locaţie: Paralimni, Cipru
Perioada contractuală: Aprilie - 31 Noiembrie (posibilitate de prelungire)

DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCĂ
Persoanele FEMININ selectate şi mediate vor avea că activitate principala spălarea şi călcarea automată (folosind maşinile electrice) a îmbrăcămintei, lenjeriei de pat şi a altor textile.
- controlarea maşinilor şi proceselor;
- cazarea este gratuită în camere special amenajate (maxim 2 persoane/camera) de către Angajator. Este situată în apropierea unităţii, nu se face naveta şi nu se impun costuri;
- muncă în echipa;
- seriozitate, punctualitate şi responsabilitate;
- 9 ore de muncă/zi, 6 zile/săptămâna, 1 zi liberă/săptămâna;
- posibilitatea de câştiguri suplimentare din ore suplimentare;
- bonusuri în funcţie de performanţă, interesul acordat şi calitatea serviciilor prestate;

PACHET OFERIT
✔ asigurările sunt achitate/suportate de către angajator
✔ cazarea este gratuită
✔ utilităţile (apă, gaz, curent) sunt suportate de către Angajator
✔ servicii medicale gratuite pe tot teritoriul Ciprului
✔ bonusuri la sfârşit de contract (biletul de avion, bani de buzunar, etc)
✔ posibilitatea de prelungire a contractului de muncă
✔ posibilitatea de a munci toată perioada anului
✔✔✔ Salarizarea minimă garantată este de 720 EUR net/luna însă există posibilitatea de ore suplimentare de muncă, însemnând câştiguri suplimentare (medie 780-830 EUR net/luna)

ALTE PRECIZĂRI
1. 0 taxe înfiinţare dosar mediere
2. 0 taxe analize ale dosarului/profilului
3. Contract de muncă legal (candidat-angajator)
4. Contract de mediere (candidat - s.c. vale prov staff s.r.l.)
5. Plecări sigure înregistrate la ITM, Buzău
6. Cel mai flexibil sistem de recrutare şi plasare a forţei de muncă
7. Transportul de la Larnaka (aeroport: Cipru) către noul loc de muncă/cazare se asigura contra-cost (strict plata benzinei. Sunteţi preluaţi de către un reprezentant oficial al agenţiei Vale's Staff HR Services;
8. Costul biletelor de avion Bucureşti-Larnaka este suportat de către fiecare candidat în cauza;
9. Colaborăm doar cu persoanele serioase, punctuale şi interesate;

APLICĂ ACUM: Înscrierea pentru oferta această presupune trimiterea CV-ULUI dumneavoastră pe adresa noastră de e-mail ✉contact@valestaff.eu , sau dacă nu aveţi unul, accesaţi www.ValeStaff.eu/cv.php - completaţi şi trimiteţi.
Dacă întâmpinaţi probleme sau aveţi nelămuriri, va rugăm să ne contactaţi telefonic la numărul ☎ 0766-695-685 între orele 10:00 - 19:00 de luni până sâmbătă.
Fotografia postată de Vale's Staff HR Services.


CERINTE

Varsta: 20-50
Experienta: nu se cere
Limba Engleza: nu se cere


BENEFICII OFERITE

in functie de interesul acordat;


DESCRIEREA FIRMEI

S.C Vale Prov Staff S.R.L este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate. Un sprijin eficient, de succes dar și un partener de încredere!