AJUTOARE BUCATARIE/FEMEIE DE SERVICIU - CONTRACT CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom selecteaza Ajutoare Bucatarie / Femeie de Serviciu pentru contract de munca sezonal/anual in Cipru.Se cer: experienta in preparare salate,omlete si hamburgeri,experienta in curatenie ;limba engleza mediu,varsta 30 - 40 ani.Se ofera: cazarea si hrana gratuite,salariu net lunar 683 Euro plus tips,asigurari platite,angajari urgente.Tarif de mediere 400 Euro.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Almirom selecteaza Ajutoare Bucatarie / Femeie de Serviciu pentru contract de munca sezonal/anual in Cipru.Se cer: experienta in preparare salate,omlete si hamburgeri,experienta in curatenie ;limba engleza mediu,varsta 30 - 40 ani.Se ofera: cazarea si hrana gratuite,salariu net lunar 683 Euro plus tips,asigurari platite,angajari urgente.Tarif de mediere 400 Euro. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE
Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.