OPERATOR LOGISTICA

EOPS SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati specifice din cadrul depozitului: incarcare-descarcare marfa, receptie si aranjare marfuri pe locatii in depozit;
- activitati de pregatire a marfii pentru livrare: pregatire marfuri pentru livrare in conformitate cu planificarile si comenzile alocate, etichetare produse pentru livrare, manipulare paleti;
- activitati de inventariere.

CERINTE

- experienta pe un post similar minim 6 luni;
- cunostinte minime operare PC si terminale mobile;
- responsabil, organizat, flexibil, atent la detalii;
- capacitate de a lucra individual si in echipa;
- disponibilitate de a invata.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic, dar relaxat.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu atractiv plus tichete de masa.
Decontarea transportului.
Program de lucru:
Luni-Vineri 8:00 - 17:00.

Sediul este localizat in zona industriala din spatele Carrefour Militari.

Doar candidatii considerati potriviti vor fi contactati!