Operator depozit/Manipulant

TITAN MAR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit;
• Receptioneaza,descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din mijloacele de transport;
• Pregateste comenzile de marfa si efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
• Se ocupa de ambalarea corespunzatoare a produselor;
• Participa la derularea activitatii de inventar;
• Raspunde de integritatea si securitatea marfurilor prin modul in care sunt incarcate, descarcate si depozitate;
• Ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;
• Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
• Responsabil de mentinerea curateniei in depozit si in afara acestuia.

CERINTE

Cerinte:
• Studii medii;
• Experienta anterioara pe un post similar;
• Spirit de echipa;
• Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de marfa;
• Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masa;
• Transport gratuit de la statia de metrou Pacii.

Titan Mar este cel mai mare producator de piatra din Romania si totodata lider de piata pe acest segment.
Compania a fost infiintata in 1994. Din anul 1997 Titan Mar a devenit si proprietarul Marmosim SA din Simeria - cel mai mare producator de piatra naturala din Romania, cu o traditie ce dateaza de zeci de ani.
La Titan Mar ne propunem sa oferim produse si servicii in domeniul pietrei naturale intr-o gama variata, la standarde ridicate, gata oricand sa satisfaca cele mai exigente si rafinate gusturi ale clientilor nostri. Pentru aceasta specialistii nostri sunt cea mai importanta resursa, iar valorile pe care le demonstram in activitatea noastra: profesionalismul, orientarea catre client, spiritul de echipa, responsabilitatea, creativitatea si flexibilitatea ne sustin pozitia de lider incontestabil in domeniul pietrei naturale si ne ajuta sa traducem filozofia de brand in rezultate eficiente si in pasiunea care transforma piatra naturala in proiecte de arta.
Mai multe informatii despre noi puteti afla accesand site-ul: www.titanmar.ro.