Lucrator Depozit (disponibilitate imediat)

DANTE INTERNATIONAL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate la intrarea in depozit;
- Aranjarea marfii in depozit;
- Alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
- Pregatirea produselor pentru livrare;

CERINTE

Experienta de minim 6 luni pe un post similar;
- Minim studii medii;
- Cunostinte medii privind componente hardware (recunoastere);
- Cunostinte medii de operare PC - word, excel;
- Familiarizat cu aplicatii de procesare marfa pe baza de coduri;

Abilitati/Aptitudini
- Capacitate de a lucra in conditii de stres determinat de flux de activitate;
- Capacitate de a lucra cu termen limita;
- Buna capacitate de comunicare;
- Orientat pe lucrul in cadrul unei echipe;

Lansat in 2001, eMAG se numara printre creatorii pietei de comert online din Romania. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut eMAG in pozitia de lider constant al pietei, ajungand in prezent cel mai mare magazin online din S-E Europei.In portofoliul eMAG se regasesc de la produse IT&C, electronice si electrocasnice, pana la carti, jucarii, pachete turistice si cosmetice profesionale, oferta eMAG extinzandu-se permanent cu noi categorii de produse prin eMAG Marketplace, prima platforma online din Romania care grupeaza mai multi retaileri.
Compania opereaza magazinul www.emag.ro precum si zece showroom-uri in Bucuresti, Iasi, Brasov, Ploiesti, Cluj, Timisoara, Constanta, Craiova, Oradea si Galati.