Lucrator depozit

EFinante Management Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea stocurilor de marfuri: operarea in stoc a miscarilor de marfa, verificarea si pastrarea documentelor justificative, efectuarea inventarului de marfa etc.
- Receptia marfurilor: cantitativa, calitativa
- Manipularea marfii in depozitul firmei si organizarea spatiului de depozitare
- Pregatirea marfurilor pentru livrarea catre clientii nationali si locali
- Oferirea de informatii despre stocuri
- Livrari de marfuri catre clientii companiei (ocazional)

CERINTE

- Studii medii
- Persoana organizata, disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate
- Bune abilitati de comunicare
- Eficienta in lucrul individual si in echipa
- Punctualitate, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- O persoana buna poate sa faca minim 1400 lei net si ajunge in 2 luni si la 1700 lei net, cu orele suplimentare, cca 2000 lei lunar.
- Conditii de munca excelenta, fara depozite de frig, fara munca dificila si cu training, asistenta intensa pentru inceput.
- Cantina interna excelenta, atmosfera foarte buna.
- In trecut peste 80% din personal a fost preluat pe contracte definitive de munca de catre Client.

Companie ce se ocupa de recrutari de personal,atat in Romania, cat si in toata lumea