Contabil

ROMBEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Realizeaza diverse rapoarte zilnice, saptamanale şi lunare
-operatiuniloe bancare, casa , e-banking
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 1-3 ani
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate, preferabil ASIS(dar nu obligatoriu)
- experienta evidenta contabila minim 1 an.
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
-cunostinte PC (MS Office, Word, Excel, Outlook)
-bune cunostinte limba straina, preferabil engleza sau franceza sau germana
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
-diverse bonusuri( tichete de masa, diverse prime)
-posibilitate de asigurare transport

Firma cu capital strain, detine o fabrica de productie in Romania.
Producator de elemente mulate din lemn si mobilier din elemente mulate.