Real si fara comisioane ascunse

Adrian@Ergis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent personal necalificat in Cehia . Acum pentru o scurta perioada fara teste de limba si matematica .
Cerinte :

- Dispozitie de munca in 3 schimburi .
- In general avem nevoie de persoane de gen feminin ,dar acceptam si cupluri .
- Seriozitate maxima
- Nu se cere sa cunosti limba ceha !

Se ofera :
- Un loc atractiv si usor de munca in domeniul fabricarii de cabluri auto .
- Fabrica este in permanenta in conditii ireprosabile de curatenie , iar pe timp de iarna se asigura incalzirea .
- Contract legal de munca .
- Salarul net in prima luna este de 75 Kc la care se adauga cazarea si transportul de la cazare la munca , gratuite , apoi in a doua luna salarul net este de 80 kc la ora la fel cazare si transport gratuit , dupa un an creste la 90 la ora cazare si transport gratuit , iar pentru cei care au cazare se adauga 10 Kc la ora la tot ce este scris mai sus .
- Dupa 3 luni de munca se ajunge la un bonus de 1500 de kc pentru prezenta , asta inseamna ca daca nu ai absente nemotivate .
- Se plateste concediul de odihna , asigurarea medicala si asigurarea sociala ( pentru pensii ).
- Se pot face ore suplimentare ( nu sunt obligatorii )
- Transportul de la cazare la fabrica este asigurat si gratuit .
- Se ofera avans din salariu 1000 kc dupa o saptamana de munca , in fiecare saptamana.
- Se poate ajunge la un salariu de peste 1000 Euro .
Relatii suplimentare la Telefon : 00420774355757 Adrian .

CERINTE

BENEFICII OFERITE

transport si cazare

DESCRIEREA FIRMEI

Personal necalificat in Cehia .